вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бойовики заявили про перенесення удару по позиціях ЗСУ ще на два дні

Російська агресія , Новини окупації

Бойовики заявили про перенесення удару по позиціях ЗСУ ще на два дні

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Відтермінування запланованого удару сталося через новий наказ Пушиліна. Бойовики кажуть, що поки що не розібралися, що на вказаних позиціях роблять українські військові.

Про це повідомляють сепаратистські ресурси з посиланням на так зване «оборонне відомство «ДНР».

Вказується, що поблизу населеного пункту Шуми вони помітили бійців ЗСУ.

«Ми поки що не можемо зрозуміти, чи спрямовані ці дії на демонтаж позицій або ж, навпаки, на ескалацію обстановки», – сказано у повідомленні.

Після цього ватажок угруповання Денис Пушилін наказав російським збройним формуванням продовжити спостереження за позиціями ЗСУ.

«Крім того, він переніс дату усунення українських позицій на ранок 9 вересня у тому випадку, якщо Київ самостійно не прибере свої укріплення», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо. Вранці 5 вересня ватажок фейкової «республіки» Денис Пушилін віддав наказ знищити інженерні споруди Збройних сил України біля лінії зіткнення в Донбасі. Він «дав час» українським військовим  відійти з району поблизу населеного пункту Шуми до 8:00 7 вересня.

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко спростував висунуті сьогодні ватажком так званої «ДНР» Пушиліним претензії й запевнив у готовності надати адекватну відповідь у разі застосування вогневого впливу збройними формуваннями РФ по території України.

У неділю, 6 вересня, у Києві відбулася розширена нарада керівництва української делегації в ТКГ. Вказується, що у документі ОБСЄ міститься чітка інформація про проведене Місією повітряне спостереження в районі населеного пункту Шуми. За результатами не було виявлено жодних змін в існуючих позиціях ЗСУ у порівнянні з 5 липня 2020 року – і це підтверджує відсутність змін позицій Збройних сил України, які порушували б домовленості ТКГ від 22 липня 2020 року щодо заходів з посилення режиму припинення вогню.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі