понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бойовики заявили про неможливість обміну полоненими

Новини

Бойовики заявили про неможливість обміну полоненими

views91

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Вчора, 1 березня, глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив про підготовку до обміну та можливість його проведення до зустрічі у «нормандському форматі», тобто у березні. Сьогодні терористичні угруповання заявили, що обмін утримуваними особами між Україною і підконтрольними Росії «Л/ДНР» не відбудеться.

Таку заяву зробила так звана «омбудсмен «ДНР» Дар’я Морозова.

Вона наголосила, що вчорашня заява глави Офісу президента України Андрія Єрмака про готовність провести обмін за формулою «всіх на всіх» вже в березні поточного року не відповідає дійсності. І, традиційно, звинуватила Київ у тому, що він не підтверджує «жодної особи», не те, що «всі на всі».

«Українська сторона за період після обміну не підтвердила нам жодної людини. На даний момент формула «всіх встановлених на всіх встановлених» фактично відсутня в зв’язку з тим, що немає даних про таких людей. Прорив в процесі звільнення можливий тільки якщо почати підтверджувати цих людей, але українська сторона на даний момент не має наміру цього робити», – заявила Морозова.

Нагадаємо. Вчора, 1 березня, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак зустрівся із заступником керівника Адміністрації Президента Російської Федерації Дмитром Козаком в Мінську. За підсумками переговорів було зроблено заяву про запланований в березні обмін утримуваними за формулою «всіх на всіх».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі