вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бойовики з пов’язками СЦКК біля Станиці Луганської

Новини , Російська агресія , ООС , Події

Бойовики з пов’язками СЦКК біля Станиці Луганської

views120

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Спостерігачі ОБСЄ продовжують фіксувати присутність бойовиків із нарукавними пов’язками з написом СЦКК неподалік Станиці Луганської. Наразі там триває розмінування.

Як зазначено у звіті СММ ОБСЄ від 11 серпня 2019 року, в межах ділянки розведення цими вихідними команда СММ бачила, як сапери ДСНС України  (приблизно п’ятнадцять осіб) проводили комплекс заходів щодо знешкодження та видалення вибухових пристроїв. Розмінування проводилось з обох сторін дороги за 100 м від зруйнованої частини моста, неподалік Станиці Луганської.

Спостерігачі також бачили, як група осіб (їх було близько десяти) з непідконтрольних владі територій видаляли рослинність та здійснювали роботи з розмінування з обох сторін знищеної частини моста, розпочавши з дерев’яних конструкцій.

Також трохи південніше було помічено п’ять членів збройних формувань з нарукавними пов’язками з написом СЦКК. Двоє осіб стояли біля колишньої передової позиції, а троє інших ― біля блокпоста збройних формувань.

Згідно з повідомленням, цього ж дня, між шостою та сьомою годиною вечора, членами патрульної місії було почуто кілька вибухів біля Станиці Луганської, а точніше – недалеко від моста. На думку експертів, це могли бути контрольовані підриви вибухівки.

«11 серпня на південь від моста спостерігачі бачили двох членів збройних формувань із нарукавними пов’язками з написом СЦКК», – додали у місії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі