четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бойовики «святкують» підписання так званої «формули Штайнмаєра», а Басурін сумує і не планує відводити війська

Новини , Російська агресія , Новини окупації , Події , Політика

Бойовики «святкують» підписання так званої «формули Штайнмаєра», а Басурін сумує і не планує відводити війська

views101

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В ОРДЛО підписання нових домовленостей подається місцевою пропагандою як «дипломатична перемога» і що «Україна здалася та прийняла всі умови». Про це сьогодні заявила «голова МЗС ДНР» Наталія Никонорова.

«Не зважаючи на велику кількість вкрай деструктивних заяв з боку Києва, нам врешті-решт вдалося переконати українську сторони узгодити «формулу Штайнмайера» в тому вигляді, в якому вона була зафіксована на самітах «Нормандської четвірки». Це можна справедливо назвати серйозною дипломатичною перемогою в переговорах на Мінських переговорах — в першу чергу через те, що цей крок відкриває перспективу подальшого політичного врегулювання», – заявила «представниця» ОРДО.

Вона підкреслила, що українські представники «виконали всі умови російської сторони для проведення саміту  нормандської четвірки», отже, він може відбутися найближчим часом».

З нею не дуже згоден так званий «представник командування армії «ДНР» Басурін, який сьогодні, 2 жовтня, заявив, що «не все так гладко» у формулі, а війська ніхто не збирається відводити.

За його словами, в Петрівському розведення вже відбулося і зараз підрозділи «ДНР» знаходяться на тих позиціях, які фіксувала місія ОБСЄ. Це ВСУ просунулась вперед і має відійти.

Що стосується початку мирного процесу, то він взагалі не розділяє оптимізму «колег»:

«Поки що я не можу нічого сказати – ані про передчуття, ані про відчуття. Давайте подивимось, як будуть розвиватися події і потім поговоримо про це. Мирний процес може бути, але ми не знаємо, які вимоги буде висувати українська сторона. Якщо вони скажуть, що ми повинні відійти далі від того місця, на яке ми відійшли – ми на це не підемо. Тому що ми вже так робили. Все залежить від того, як буде себе вести Україна». 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі