п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бойовики прицільно обстріляли добровольців у Золотому (відео)

Російська агресія

Бойовики прицільно обстріляли добровольців у Золотому (відео)

views102

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Під час прямого ефіру телеканалу ATR бойовики обстріляли позиції українських військовослужбовців в районі розведення сил в Петровському і Золотому. Обстріл був зі стрілецької зброї, і поцілити намагались саме в тих добровольців, з якими нещодавно спілкувався президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомив у відеозверненні заступник генерального директора кримськотатарського телеканалу ATR, журналіст Айдер Муждабаев на своїй сторінці в Facebook.

«Тільки що в прямому ефірі ми розмовляли з  Денисом Янтарем – це доброволець полка Азов, який спілкувався з президентом Володимиром Зеленським… Денис вимушений був перервати спілкування і сказати, щоб ми передзвонили потім. Ми передзвонили потім і з’ясувалося, що по позиціях, де знаходилися добровольці, йшов прицільний обстріл зі стрілецької зброї. Саме по ним», – сказав Муждабаєв.

Только что обстреляли добровольцев, которые говорили с президентом. В прямом эфире ATR мы общались как раз с Денисом Янтарем, и он вынужден был прервать разговор.

Опубліковано Айдером Муждабаєвим Понеділок, 28 жовтня 2019 р.

Він виклав в мережу відео-запис розмови і саме там є момент, коли Денис говорить про обстріл. Але перед цим доброволець розказав своє ставлення до розмови з Зеленським, статусу президента та про зброю, яку їх, як писали ЗМІ, вимусили здати.

Насправді, їх ніхто до цього не примушував, зброю не вилучали і поліція нічого їм не зробила. Ветерани добровільно передали зброю, як того вимагав президент, своїм побратимам, яким довіряють і які знаходяться неподалік їхньої позиції. Травматичну та вогнепальну легальну зброю віддали, щоб «погасити напруження конфлікту» й швидко отримають її назад у разі необхідності.

Нагадаємо. Майже кожного дня у зведеннях штабу ООС фіксуються обстріли зі сторони проросійських сил на Донбасі саме у цьому регіоні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі