понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бойовики продовжують полювання: 12 років за «шпіонаж» отримав мешканець Шахтарська

Події

Бойовики продовжують полювання: 12 років за «шпіонаж» отримав мешканець Шахтарська

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Мешканця міста Шахтарськ на непідконтрольній українському уряду території звинуватили у «шпіонажі» на користь СБУ. Російські угруповання продовжують полювати «на відьом», поповнюючи «фонд обміну».

На сайті так званої «Генеральної прокуратури ДНР» з’явилось повідомлення про розслідування і підтримання обвинувачення у кримінальній справі, яку порушено стосовно громадянина «П». Його звинуватили у «шпіонажі» на користь України.

Бойовики продовжують полювання: 12 років за «шпіонаж» отримав мешканець Шахтарська

Незаконні правоохоронні органи заявили, що мешканець міста Шахтарська займався приватними пасажирськими перевезеннями та доставкою посилок з підконтрольної території України, під час яких його начебто завербували співробітники СБУ. Вказується, що чоловік мав особисту зацікавленість у вигляді безперешкодного перетину лінії розмежування між Україною та ОРДЛО.

Терористи заявили, що він начебто виконував якісь шпигунські завданням тимчасово окупованій території в період з серпня по листопад 2016 року. При цьому пояснення щодо діяльності у «шпіонажі» відсутні. 

Так звана «Апеляційна палата Верховного Суду ДНР» ще в лютому 2020 року винесла вирок і призначила йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 12 (дванадцять) років з відбуванням покарання у виправній колонії суворого режиму.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі