п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Богдан здувся – полетіли чутки про звільнення глави Офісу президента

Новини , Суспільство , Політика

Богдан здувся – полетіли чутки про звільнення глави Офісу президента

views73

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ввечері 10 лютого в мережі з’явилася інформація про ймовірну відставку глави Офісу президента Андрія Богдана. Навіть про те, що з його особистого кабінету почали виносити речі.

Першими, як водиться, про це написали Telegram-каналі, які, до речі, «Слуги народу» вирішили не закривати в надії, що вони самі лопнуть.

Спочатку про можливу відставку Андрія Богдана написали в Telegram-каналі «Новина» і вказали, що це «Інсайдерська» інформація.

«Інсайдерські джерела з ОП повідомляють, що з кабінету глави Офісу президента Андрія Богдана близько 18:00 почали виносити речі», – сказано в повідомленні.

Ця новина миттєво розійшлася в інших Telegram-каналах через поширення.

Трохи пізніше вже й Telegram-канал «Українська правда» оприлюднив повідомлення про те, що він таки зібрався у відставку. І вказують на 4 джерела з оточення самого Богдана, які між собою не пов’язані. При цьому вказується, що не вдалося отримати офіційного підтвердження.

«Як би це не звучало, але Андрій Богдан таки зібрався у відставку. У нас є підтвердження вже від чотирьох не пов’язаних між собою джерел з оточення президента і самого Богдана. Однак офіційної інформації від Офісу, президента або поки ще голови ОП отримати поки не вдалося», – написано у повідомленні.

На цей час більше інформації не поступало. Не було також ні підтвердження, ні спростування від офіційних представників української влади.

Але тут варто нагадати, що це вже не перше таке повідомлення про відставку Богдана. 1 серпня 2019 року також з’явилась інформація про те, що він написав заяву про відставку і просив президента Зеленського звільнити його з посади глави Офісу президента. Тоді було витримано паузу, деякий час всі мовчали, аж потім він сам заявив, що дійсно писав заяву. А ще її писали всі співробітники Офісу президента. Тож ніхто нікуди не збирається йти. Ті ж слова потім сказав президент Зеленський і пояснив, що це він «пообіцяв народу» – звільнення у разі неспроможності. І тому всі підписали, а водночас «доказали, що вони не тримаються за свої крісла та посади».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі