п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Близький до Путіна: нові сенсаційні подробиці про шпигуна ЦРУ в Кремлі

За кордоном , Новини

Близький до Путіна: нові сенсаційні подробиці про шпигуна ЦРУ в Кремлі

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У 2017 році США вивезли з Росії цінного агента розвідки через побоювання, що його видасть Трамп.

Завербований росіянин був високопоставленим чиновником і мав доступ до Путіна. Як повідомляє The New York Times, саме його інформація допомогла у розслідуванні втручання Кремля в американські вибори.

Росіянина завербували десятки років назад, коли він ще був чиновником середньої ланки. Спецслужби США обережно обробляли його, поки він робив кар’єру і зрештою отримав доступ в Кремль.

У 2016 році саме інформація цього джерела допомогла розвідці США зробити висновок про участь Володимира Путіна у незаконному втручанні у вибори президента США 2016 року. В 2017 році результати розслідування оприлюднили і російського президента назвали відповідальним за втручання.

Співрозмовник видання повідомив, що шпигун не контактував з Путіним напряму, але був вхожий в Кремль, регулярно бачив  президента РФ і був знайомий з усіма важливими рішеннями.

В ЦРУ вважали дані, передані цим джерелом, винятково важливими, але сумнівалися в їхній достовірності. Тож у 2016 році була проведена повна перевірка правдивості інформації кремлівського агента.

В кінці того ж 2016 року ЦРУ занепокоїлось небезпекою викриття, через що шпигуна вирішили вивезти до США. Але той відмовився, зіславшись на те, що боїться за свою родину, чим викликав підозри і сумніви, що передані дані достовірні. Ще з двох джерел, а саме від високопоставлених чиновників США, видання отримало підтвердження, що були й інші підстави вважати, що вони мають справу з подвійним агентом.

Тиск ЦРУ та увага з боку ЗМІ зробили свою справу і джерело погодилось виїхати до США.

Нагадаємо, що нещодавно CNN оприлюднило інформацію про те, що у 2017 році ЦРУ змушене було таємно вивезти із Росії цінного шпигуна – чиновника самого високого рівня, через страх, що Трамп розкриє його росіянам, повідомивши їм деталі, які б могли безперечно вказати на нього.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі