субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Блокбастер COVID-19: все працює, через сраку, але працює… – Валерій Харчишин («Друга ріка») з лікарні

Суспільство

Блокбастер COVID-19: все працює, через сраку, але працює… – Валерій Харчишин («Друга ріка») з лікарні

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Фронтмен гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин повідомив, що запідозрив у себе коронавірус і розповів захоплюючу історію про те, як його перевіряли…

«Мій аналіз опинився першим, що досліджували. Скажу – все працює, через сраку, але працює… На що слід сподіватися від промо-кампанії трагічного блокбастеру «COVID-19, або Вітаємо Коронавірус в Україні» — моя розповідь».

Дуже яскраві пригоди він описав у Фейсбук.  

Музикант повернувся з Італії, після чого у нього з’явилися симптоми коронавірусної інфекції.

«Я один з тих хто опинився у групі ризику, повернувшись з Італії в період спалаху епідемії і згодом відчув усі симптоми вірусу описаного в анамнезах COVID-19. Відповідно, порадившись зі страховою, було рекомендовано звернутися до “швидкої», – поділився Харчишин.

Він розповів, що «швидка» повезла його до міста Біла Церква з передмістя Києва.

«Обстеження та госпіталізація є вимушеним, а не обов’язковим кроком і стала для мене єдиною опцією, бо у «багажнику»: сухий кашель, задишка, температура, високий тиск, контакти з потенційно зараженими в італійській лікарні, відвідані аеропорти у Мілані, Римі, Туріні, Празі та подорож за кермом з Ломбардії до Лігурії зупинками у людних місцях. Знову ж таки, подорож – не для розваги», – написав Харчишин.

Він розповів, що до Білої Церкви його повезли, оскільки «пройти тест по-іншому» та в найближчих лікарнях найближчих міст на коронавірус  йому не запропонували. Тож відвезли «за 100км від мене».

«Після кількох марних пропозицій змінити маршрут до Центральної Київської лікарні, ви наважитесь відпустити «швидку», щоб дістатися власним авто/таксі/з другом, аби не займати оперативну машину кількагодинною подорожжю до сусіднього міста, бо раптом, бригаді за викликом доведеться їхати рятувати життя, замість прогулянки до БЦ, але вам точно відмовлять…Бо на своєму авто – «нєпаложено». Хтозна, може й логічна інструкція, але ж не за 100км!!! І ось, за якихось півтори години, ви в омріяному «інфекційному» відділенні лікарні N3 Білої Церкви», – розповів Харчишин.

Але вже на місці з’ясувалося, що жодних тестів у лікарні нема. І що вони є в іншому місті – Ірпіні… Саме звідки і їхала швидка.

«Але, за мить ви перестаєте радіти, дізнавшись, що ніяких тестів, вніч з п’ятниці на суботу у призначеному Київською ОДА центрі боротьби з «COVED -19» немає. Вони були в Ірпені(звідки швидка) На питання — для чого тоді мене привезли за 100км від Києва — розводять руками, промовляючи шось про інструкції…», – пише музикант.

Потім взагалі з’ясувалося, що лікарня таки встигла за власні кошти придбати експрес-тести, однак ті не показують достовірний результат. А показує його ПЛР-тест, матеріал з якого мають привезти назад до Києва у єдину призначену для цього лабораторію.

«Раділи недовго, бо з’ясувалося, що експрес-тест — чисто психологічна опція і не дає жодних гарантій! Вчора у власній паніці я цього не почув від епідеміолога. Для повного виключення — потрібно провести ПЛР(ПЦР з рос.) тест, а для цього матеріали мають відвезти, увага, назад до Києва в єдину призначену лабораторію», – розповідає він.

Далі просто пряма мова:

«Коротше, забудьте про мій сумно-нудний текст, бо я лише хотів спитати — хто ти, блядь, той розумнику логістичних наук з ОДА??? Який кліщ укусив тебе і уповноважив на таке рішення? Для чого відвозити людей у непідготовлену лікарню з підозрою на екзотичну інфекцію, щоб потім відвозити матеріали тестів туди, звідки вони фізично приїхали? Чи дивився ти хоч раз на карту області? Чи знаєш – скільки пустих диспансерів географічно та адміністративно розташовано поруч з містом у віддалених від житлових кварталів лісових зонах, а не посеред житлового району Білої Церкви? Чи не кияни – якісь не ті люди? Хто ти, довбню? Перепрошую, може довбине…».

За результатами тестів з’ясувалася, що у Валерія Харчишина одностороння пневмонія, яку показав рентген. Тест на коронавірус, якого довелося чекати з п’ятниці до неділі, показав негативний результат.

«Будь-ласка, не втрачайте розуму, але дотримуйтеся банальних засобів гігієни і самокарантину, замість того аби бігати по магазинах, знищуючи річні запаси масок, експрес-тестів, гречки батарейок та туалетного паперу, якщо, звісно, ви його не збираєтеся їсти для профілактики. Кажуть – допомагає тільки хорватського та чорногорського зразку!», – додав він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі