вівторок, 19 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Близько 900 тисяч людей виїхали в Росію з ОРДЛО

Cіпратов Роман


Суспільство

Близько 900 тисяч людей виїхали в Росію з ОРДЛО

views380

16.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

За останні 2,5 року близько 900 тисяч осіб виїхали з тимчасово окупованих територій України на постійне місце проживання в Російську Федерацію.

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на «Східну правозахисну групу».

Як повідомляється, таке масштабне переселення стало наслідком закриття окупантами шахт та інших промислових підприємств на тимчасово непідконтрольних Уряду територіях України.

У виданні нагадали, що з 2006 року в Росії діє так звана «програма переселення співвітчизників». З 2012 року для громадян України вона продовжена безстроково. За інформацією «Східної правозахисної групи», уряд РФ планує внести зміни в програму та дозволити безперешкодно переселятися до російських регіонів мешканцям окупованої частини Донбасу.

«Основна мета даної програми поповнення трудових ресурсів в російських регіонах. На 2021 рік визначені наступні регіони: Забайкальський край, Камчатський край, Республіка Бурятія, Амурський край, Хабаровський край, Іркутська і Магаданська області, Сахалінська область», йдеться у повідомленні.

Відзначається, що для участі у програмі громадянин має бути дієздатним, мати кваліфікацію та досвід роботи за фахом, а також вільно володіти російською мовою.

Також повідомляється, що учасник програми зобов'язується повернути державі кошти, витрачені на його інтеграцію до російського суспільства у тому випадку, якщо покине РФ раніше, ніж через два роки. Таким чином, участь у програмі переселення є для мешканців ОРДЛО квитком в один кінець, підкреслили у виданні.

 

Коментарi (0)