понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Близько 1 млн гривень стягнули з банківської установи на користь Міноборони

Cіпратов Роман


Право

Близько 1 млн гривень стягнули з банківської установи на користь Міноборони

views224

16.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Рішенням Київського господарського суду з ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень» на користь Міністерства оборони України утримано банківські гарантії на суму близько 1 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері.

Як інформує відомство, у липні 2018 року зазначеною установою видано банківську гарантію, згідно з якою банк бере на себе зобов'язання виплатити Міноборони України суму коштів, визначену цією гарантією, у разі невиконання або неналежного виконання постачальником умов договору постачання для державних потреб матеріально-технічних засобів речової служби .

«Постачальник порушив строки виконання договірних зобов’язань, внаслідок чого зазначений товар поставлений із запізненням на строк до 33 днів. У зв’язку з цим, МОУ направило до ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень» вимогу щодо сплати суми банківської гарантії, яку банківська установа залишила поза увагою», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що позов до Київського господарського суду щодо зобов'язань банківської установи було подано Військовою прокуратурою Центрального регіону.

Також повідомляється, що зазначену суму стягнуто з банківської установи на початку січня 2022 року.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі