понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Благодійна організація Шона Пенна допомагатиме переселенцям на Львівщині

Наталя


Суспільство , Події

Благодійна організація Шона Пенна допомагатиме переселенцям на Львівщині

views130

28.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Відомий голівудський актор та режисер Шон Пенн, який є засновником благодійної організації CORE, під час зустрічі з головою Львівської ОВА Максимом Козицьким заявив, що його організація хоче долучитися до допомоги українським переселенцям та налагодити партнерські відносини в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОВА.

"Наша організація хоче налагодити партнерські відносини саме тут, в Україні. Ми знаємо, наскільки важливо зараз підтримувати населення у боротьбі за свободу, тому будемо допомагати усім, чим можемо. Ваш досвід - це приклад для всього світу. Зараз ми хочемо отримати список найнеобхідніших речей для переселенців, щоб зібрати їх та у найкоротші терміни забезпечити людей допомогою", - сказав Пенн.

Своєю чергою обласний очільник зазначив, що Львівська область постійно отримує допомогу від країн Європи та піклується про переселенців.

"Наприклад, нас підтримує організація World Central Kitchen, що допомагає забезпечувати харчування переселенців. Станом на зараз роздали понад 1,3 млн порцій для людей. Водночас ми плануємо будувати тимчасові житла для ВПО, адже розуміємо, що жити у школах, дитсадках і гуртожитках - це не вихід і потрібно стабілізувати навчальний процес", - говорить він.

Також Козицький додав, що Львівська область бракує активної та системної участі європейських гуманітарних організацій, таких як Червоний Хрест чи ООН.