понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Більшість росіян зможе відпочити лише за Полярним колом – російські ЗМІ

Cіпратов Роман


Економіка , За кордоном , Суспільство

Більшість росіян зможе відпочити лише за Полярним колом – російські ЗМІ

views81

09.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Літню відпустку жителі Росії можуть провести в Мурманській області або Далекому Сході, оскільки більшості з них не по кишені відпочити навіть в окупованій Абхазії.

Про це пише «Главком» з посиланням на російські ЗМІ.

Як повідомляє видання, так званий «міністр туризму Абхазії» Теймураз Хішба заявив, що цього року вартість відпочинку зросте щонайменше на 30%. Втім, деякі туристичні послуги в Абхазії подорожчали вже вдвічі.

Водночас, російські туристичні організації пропонують жителям країни-агресора залишатися вдома та провести літній відпочинок за Полярним колом.

Так, на спеціально створеному разом з «Поштою Росії» інтернет-порталі «Поштовий туризм», рекламуються тури в Мурманську область, Приморський край або Республіку Карелія.

Організатори цього проєкту визнали, що в цих регіонах майже немає туристичної інфраструктури, натомість туристи зможуть насолодитися «заповідною красою російської природи та побачити унікальні пам'ятки історико-культурної спадщини».

У виданні нагадали, що росіяни перестали цікавитися чорноморським відпочинком у Краснодарському краї та Криму. В результаті готелі на Кубані та в окупованому Росією Криму почали знижувати ціну на літній відпочинок.

Також зазначається, що на Кримському півострові кількість заброньованих номерів знизилася від 40 до 85% через закриття єдиного аеропорту в регіоні та близькість до театру подій російсько-української війни.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі