середа, 07 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Більше 5 років я не жив в Україні – так написав Портнов при поверненні, але суд не бачив

Новини

Більше 5 років я не жив в Україні – так написав Портнов при поверненні, але суд не бачив

views78

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Зрадник та посібник російських окупантів, Андрій Портнов, якому Печерський суд встановив безперервний «факт» проживання в Україні не видалив допис, який спростовує його проживання на території України протягом 5 років. І це ще один доказ того, що суд в Україні сьогодні «кишеньковий» надає сам Портнов, який щодня волає про те, що саме він чесний та виведе всіх на чисту воду.

Отже, Печерський суд Києва під головуванням судді Світлани Волкової «встановив» факт безперервного на законних підставах його проживання на території України з 14 квітня 2014 року по 19 травня 2019 року.

Портнов власноруч виклав судове рішення у своєму телеграм-каналі разом з дописом: «я встановлюю повну сатисфакцію і відновлення у всіх цивільних правах, яких був позбавлений попереднім політичним режимом».

А ось що він також власноруч писав трохи раніше. Портнов особисто стверджує, що не проживав в Україні більше п’яти років. Скрін його допису знайшов MYROTVORETS NEWS і також оприлюднив у своєму телеграм-каналі.

Більше 5 років я не жив в Україні – так написав Портнов при поверненні, але суд не бачив

Вказується, що питання підробки документів в інтересах зрадника Портнова групою осіб, що знаходилися з ним у змові, суд не розглядав.

Нагадаємо. Портнов – юрист, який працював на команду Віктора Януковича. Саме він був розробником скандальних «диктаторських законів». Після Революції гідності екс-чиновник виїхав в Росію, а потім переїхав до Австрії. У 2015 році Генеральна прокуратура України почала кримінальне провадження проти Андрія Портнова про присвоєння, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Крім того, Портнов перебував під санкціями ЄС, але його вилучили з списку санкцій, коли він виграв в судовій справі «Портнов проти Ради ЄС».

З приходом нової влади Портнов повернувся до України. Зараз займається справами, які направлені проти п’ятого президента України Петра Порошенко, майданівців та взагалі всіх тих, хто приймав участь у Революції гідності чи має активну проукраїнську позицію.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі