понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Білорусь виплатила борги Газпрому, але цього замало

Економіка

Білорусь виплатила борги Газпрому, але цього замало

views75

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

«Газпром трансгаз Білорусь» підтвердила, що білоруські компанії виплатили борги за газ, однак дочірня компанія російського монополіста вимагає ще й пеню, і підписання документів.

«ВАТ «Белтрансгаз» 16 жовтня отримало від газопостачальних організацій ГПО «Белтопгаз» і ВАТ «Нафтан» грошові кошти в розмірі, що дорівнює сумам заборгованості за поставки природного газу в квітні-вересні 2020 роки (ГПО «Белтопгаз») і в травні- вересні 2020 роки (ВАТ «Нафтан»)», – йдеться в заяві компанії, повідомляє «Інтерфакс».

Агентство наводить претензії «Газпром трансгаз Білорусь», які полягають у тому, що в порушення договорів на поставку природного газу акти поставки-приймання природного газу та акти звірки розрахунків за лютий-вересень 2020 року газопостачальними організаціями ГПО «Белтопгаз» не підписані, акти здачі-приймання природного газу за березень-вересень і акти звірки розрахунків за лютий-вересень 2020 року ВАТ «Нафтан» не підписані, в платіжних документах оплачуваний період не позначений, пеня за несвоєчасну оплату газу не оплачена.

Читайте також: Лукашенко: Росія рефінансує 1 мільярд доларів білоруського боргу

Тому в «Белтрансгаз» не вважають ситуацію з розрахунками за газ врегульованою. Компанія вимагає підписані документи, письмове повідомлення про проведені платежі та їхнє призначення відповідно до укладених договорів, а також повного погашення пені.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі