субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Білорусь ввела санкції проти ЄС, але діятимуть вони й у Росії

Економіка

Білорусь ввела санкції проти ЄС, але діятимуть вони й у Росії

views62

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

МЗС Білорусі заявило про введення санкцій проти ЄС у відповідь на нещодавні домовленості саміту Євросоюзу щодо білоруських санкцій. Тим часом Росія також оголосила, що санкції, які Білорусь ввела проти ЄС, діятимуть і них.

Про це повідомили у пресслужбі МЗС РФ. 

2 жовтня лідери Європейського союзу вирішили ввести санкції щодо чиновників режиму самопроголошеного білоруського лідера Олександра Лукашенка. Список тих, проти кого буде вжито обмежувальні заходи налічує 40 осіб, але «лідера» до них не додали.

Білорусь майже миттєво відреагувала на санкції Європейського союзу та ввела свої у відповідь. На це, у свою чергу, відреагував Кремль і заявив, що білоруські санкції, згідно з заявою МЗС РФ, будуть діяти й на території цієї держави.

«Відповідно до союзницьких зобов’язань,  білоруський санкційний список у відповідь [на санкції ЄС], що набрав чинності з сьогоднішнього числа, починає автоматично застосовуватися і в Російській Федерації», – йдеться у повідомленні.

Російська сторона вважає, що введення ЄС санкцій є проявом «тиску на білоруську владу, яка робить зусилля для нормалізації ситуації всередині країни».

Проте, якщо у санкціях ЄС чітко сказано, проти кого вони направлені та які будуть наслідки, то тут все так і залишається невідомим, оскільки ніде немає інформації, які саме санкції та проти кого їх запроваджено.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі