середа, 07 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бійця «Азову» Дмитра Волонтирця нагородили орденом «Народний Герой України» посмертно (фото)

Суспільство

Бійця «Азову» Дмитра Волонтирця нагородили орденом «Народний Герой України» посмертно (фото)

views105

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Національний Корпус ініціював нагородження бійця полку «Азов» Дмитра Волонтирця почесною відзнакою до роковин його смерті. Орден «Народний Герой України» вручили дружині та сину Дмитра.

Про це повідомляє Національний корпус.

Церемонія вручення відбулася у Конотопі, куди приїхали побратими Дмитра (позивний «Волина»), щоб вшанувати його пам’ять.

«Сміливий універсальний солдат, першокласний спеціаліст, майстер своєї справи, який врятував не одне життя. До виконання службових обов’язків ставився з максимальною відповідальністю. При цьому був дуже веселим, товариським і щирим», – розповів командир полку «Азов» друг «Редіс».

Зазначається, що «Волина» все своє життя присвятив військовій справі: розміновував території в Іраку, був стрільцем у складі батальйону «Донбас», воював у Попасній, Лисичанську, пройшов Іловайський котел, займався мінно-підривною діяльністю, освоїв аеророзвідувальну справу.

«На початку 2015-го долучився до лав полку «Азов» і став одним із засновників напрямку аеророзвідки, а згодом одним з найкращих саперів-розвідників підрозділу. На початку 2019-го після складної операції на серці та двомісячної реабілітації Дмитро Волонтирець повернувся до строю, бо «Азов» тоді виходив на передову», – йдеться в повідомленні.

Проте підступна хвороба обірвала його життя і не дала втілити всі плани та задуми.

За словами керівника Нацкорпусу в Конотопі, бійця полку «Азов» Геннадія Середи, Дмитро ніколи не боявся брати на себе відповідальність, виконував будь-які завдання.

«У бій йшов перший, щоб не наражати своїх побратимів на небезпеку. Він був смолоскипом, який завжди попереду. Ми не повинні забувати вагомий внесок друга Волини у боротьбу за незалежність України», – наголосив Геннадій Середа.

У 2019-му за успіхи під час несення служби на Світлодарській дузі Дмитро був нагороджений почесною відзнакою «За звитягу та вірність», нагрудним знаком «За доблесну службу», а також орденом «За мужність» 3-го ступеня. У 2019 році отримав звання «Почесний громадянин Конотопа» (посмертно).

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі