вівторок, 19 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бійці ССО отримають державний захист

Право , Суспільство

Бійці ССО отримають державний захист

views23

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державний захист військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ зможуть отримати під час виконання ними завдань за призначенням.

Відповідно до змін за законопроєктом №4186 про до Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів», бійці ССО отримають державний захист

Таке рішення підтримали 303 народних депутата.

«Метою законопроєкту є надання гарантій державного захисту військовослужбовців Сил спеціальних операцій Збройних сил України під час виконання ними завдань за призначенням та членів їхніх сімей, створення сприятливих умов для успішного здійснення керівництвом держави воєнно-політичних, економічних та інших заходів з метою запобігання і стримування воєнного конфлікту, сприяння виконанню завдань угрупованнями військ (сил) в операціях, а також виконання інших спеціальних завдань в інтересах національної безпеки у сфері оборони держави», – йдеться в пояснювальній записці до законопроєкту.

Автори законопроєкту зазначили, що Сили спеціальних операцій не мають аналогів в Україні, а їхня служба несе великі ризики для життя та здоров’я. Особовий склад виконує специфічні завдання в різній обстановці. При цьому йдеться не лише про роботу в умовах правового режиму воєнного стану та особливого періоду, а й у мирний час, за межами національної юрисдикції України.

«Специфіка діяльності ССО призводить до вчинення противником посягань на життя, здоров’я, житло і майно військовослужбовців та їхніх близьких родичів. При цьому здійснення державного захисту життя, здоров’я, житла і майна зазначеної категорії осіб законодавством не врегульовано», – наголошується в пояснювальній записці.

Тож прийняті зміни дозволять користуватись державним захистом військовослужбовцям Сил спеціальних операцій та їхнім родинам.

Рішення про вжиття заходів з державного захисту приймає керівник органу військового управління Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Коментарi (0)