неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Бійці» пропаганди РФ: нетрадиційна орієнтація та банальний заробіток на репетиторстві

Технології , Політика

«Бійці» пропаганди РФ: нетрадиційна орієнтація та банальний заробіток на репетиторстві

views107

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Існує така думка про те, що військові РФ, які займаються пропагандою та інформаційно-психологічними спеціальними операціями, діють дуже ефективно, а їхнє особисте життя закрите від стороннього ока. Бо ці спеціалісти – дуже професійні, у них немає жодних помилок. Насправді, це зовсім не так. І військові, що займаються пропагандою, яка є зброєю в інформаційній війні, також роблять елементарні помилки.  

«Інформаційний спротив» провів власне розслідування, щодо деяких «бійців» інформаційної війни і з’ясувалися досить цікаві речі.                   

Після публікації статті про провальну роботу російських пропагандистів, громадяни РФ поділилися з редакцією ІС персональними даними окремо взятих співробітників 706 центру інформаційної протидії. 

Цей центр дислокується в Санкт-Петербурзі й відповідає за втручання в інформаційний простір країн Балтії, Фінляндії, Швеції, частково Білорусі. Загалом, обслуговує Західний військовий округ ЗС РФ. Крім того, обробляє психіку громадян своєї країни на всьому західному напрямку. Досить-таки цікава структура, яка повинна бути ефективною, якби не особливості мислення та відволікання на невластиві військовослужбовцям армії Федерації функції.

Такі, як нестандартність у поведінці. Ці характеристики властиві капітану Емінову Азрету Оразалієвичу, начальнику відділення спеціальних матеріалів відділу інформаційного забезпечення.

«Бійці» пропаганди РФ: нетрадиційна орієнтація та банальний заробіток на репетиторстві

Цей фахівець є майстром спорту з боксу і, швидше за все, віддає багато часу цьому заняттю. Але, судячи з анкети в знайомствах на гей-форумах Санкт-Петербурга, 29-річний офіцер має інтереси не тільки у спорті. У будь-якому випадку, судячи з усього, Азрет досить-таки амбітна особистість, яка звикла до перемоги. Однак, докази цих перемог на професійному рингу, судячи з усього, засекречені та непідтверджені.

Офіцер секретної частини (щодо забезпечення безпеки інформації) Артур Вікторович Басангов також був ідентифікований через сайти знайомств осіб нетрадиційної орієнтації. 28-річний офіцер пропаганди армії Російської Федерації одружений, виховує дітей і не може забезпечити ту саму таємницю своєї життєдіяльності. І так само, як Емінов, відволікається на невластиві російській пропаганді завдання.

«Бійці» пропаганди РФ: нетрадиційна орієнтація та банальний заробіток на репетиторстві

Молодий офіцер Александрова Маргарита, випускниця 2018 року Військового університету. Закінчила факультет іноземних мов, лінгвіст-перекладач з французької та англійської мови. Чим і займається як репетитоа, заробляючи гроші для себе за тарифом 500 рублів за 45 хвилин (до речі, замовити урок англійської мови можна за номером телефону Александрової Маргарити Сергіївни 79998520512). Слід зазначити, що займається англійською мовою з дітьми початкової школи, тобто, вкладає себе в майбутнє Російської Федерації. На цьому терені Александрова вже досягла успіху, змогла поліпшити свій матеріальний добробут і купити автомобіль (Toyota Corolla Spacio, 2004 року, державний номер Т323ТВ 150).

«Бійці» пропаганди РФ: нетрадиційна орієнтація та банальний заробіток на репетиторстві

Саме ці фахівці пропаганди покликані впливати на громадську думку країн Європи і західної частини Російської Федерації. Ефект від їхньої діяльності є, його вивченням займаються певні цивільні та спеціальні структури, в тому числі, і міжнародного масштабу. Але як би там не було, стає видніше з кожним днем, що інформаційної перемоги Кремля не спостерігається, органи пропаганди Російської Федерації досить-таки вразливі й недосконалі. Думка, яку вони вселили українським громадянам про їхню перемогу в інформаційному просторі та домінування в українському сегменті, є помилковою. І з часом ініціатива росіян втрачається і зводиться до банальної дискредитації лідерів України та інших об’єктів інформаційного впливу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі