понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Безробітні Донбасу зможуть безкоштовно отримати нову професію

Суспільство , Освіта

Безробітні Донбасу зможуть безкоштовно отримати нову професію

views152

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Служба зайнятості зможе надавати громадянам можливість здобувати безкоштовну робітничу професію.

Такі послуги будуть надавати центрами професійно-технічної освіти, яких в Україні налічується всього 11, 2 з них знаходяться на території Донбасу – у Краматорську та Сєвєродонецьку.

Для безробітних громадян, які попередньо зареєструвались, професійне навчання фінансується коштами Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України.

Навчальний процес відбувається за денною формою навчання, а якщо є така необхідність – за індивідуальною формою. Для зареєстрованих громадян Фонд покриває усі витрати – вартість проїзду з місця проживання до навчального закладу, а також матеріальна допомога, яка передбачена законом.

Після завершення навчання та проходження курсів з підвищення кваліфікації за різними напрямами підготовки безробітним присвоюють відповідний рівень кваліфікації, розряд та видають свідоцтво про отримання освіти.

Терміни навчання варіюють від 1,5 до 11 місяців. Для прикладу, у таких центрах професійно-технічної освіти можна освоїти професії електрогазозварника, кухаря, перукаря, кондитера, швачки та інші.

«ГРУППА ПАТРИОТ» будет следить за новостями и держать вас в курсе последних событий.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі