четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Безпілотник «Лелека-100» прийнято на озброєння ЗСУ

Константинова Ольга


Новини , Технології

Безпілотник «Лелека-100» прийнято на озброєння ЗСУ

views2267

14.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр оборони Андрій Таран підписав Наказ №114 від 11 травня 2021 року, згідно з яким безпілотний авіаційний комплекс «Лелека-100» прийнято на озброєння Збройних сил України.

Про це повідомляє «Мілітарний».

Цьому рішенню передували державні випробування, в рамках яких у жовтні 2020 року проводились польоти.

Ними керували спільні екіпажі з-поміж пілотів від виробника та випробувальної бригади ДНДІ ВС ОВТ, які пройшли відповідну підготовку.

За програмою Державних випробувань передбачено оцінювання авіаційного комплексу в умовах протидії засобів протиповітряної оборони (ППО) та радіоелектронної боротьби (РЕБ). Зовнішньо траєкторні вимірювання здійснюють з допомогою радарної системи MFTR-2100/40.

БПАК «Лелека-100» — український військовий багатофункціональний безпілотний літальний апарат, створений українською компанією DeViRo, для розв’язання завдань з аеророзвідки та визначення точних географічних координат об’єктів у режимі реального часу.

Комплекс розроблений для роботи в умовах складної радіоелектронної обстановки, у режимі навмисної постановки радіозавад або блокування систем супутникової навігації.

Відзначається, що БПАК стійкий до погодних умов та придатний для використання у будь-який час доби. 2016 року за результатами визначальних відомчих випробувань був допущений до експлуатації в ЗС України.

Коментарi (0)