вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Без обмежень: українські підприємства тепер мають право купувати валюту в кредит

Економіка , Новини , Події

Без обмежень: українські підприємства тепер мають право купувати валюту в кредит

views142

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Національний банк скасував обмеження для українського бізнесу. Прес-служба НБУ повідомляє, що віднині підприємства мають право купувати валюту за гривневі кредити.

«Зазначене послаблення дасть змогу підприємствам ефективніше керувати ліквідністю і купувати необхідні обсяги валюти для виконання власних зобов’язань у зручний для себе час», — повідомляє нацбанк.

Також вдосконалено валютний нагляд за бізнесом. З моменту отримання інформації про заміну банку, який обслуговує підприємство, у митній декларації, банки здійснюватимуть валютний нагляд протягом наступних п’яти днів.

«Національний банк продовжує валютну лібералізацію відповідно до темпів поліпшення макроекономічної ситуації в країні. Від початку року скасовано вже понад 30 валютних обмежень», — пишаються своєю роботою в НБУ.

Це вже не перша допомога українському бізнесу. З 7 лютого цього року спрощено валютні перекази за кордон, інвестиції вітчизняних підприємств у іноземні, а також інші операції з валютою. Крім того, громадяни України отримали змогу купувати валюту онлайн та у поштових відділеннях.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі