субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Bellingcat знімає фільм про спецоперацію, яку заперечує Зеленський

Політика

Bellingcat знімає фільм про спецоперацію, яку заперечує Зеленський

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Журналісти групи Bellingcat займаються розслідування і знімають документальну стрічку про операцію українських спецслужб з вивезення найманців ПВК Вагнера з Росії. Про це розповів лідер групи Bellingcat Христо Грозев в інтерв’ю журналістці Олесі Бацман. 

За словами Грозева, операція, яку українська влада заперечує, була і закінчилась провалом на останній фазі тому,що українська влада вирішила відкласти її на кілька днів.

Останньої фазою повинен був стати арешт вагнерівців. З них кілька людей «відразу стали б дуже важливими свідками у Боїнгу в Гаазі», а інші «здійснювали звірства, вбивства, військові злочини в 2014 році».

Джерело своєї інформації журналіст не називає.

Грозев вважає, що Україні в цій операції могли допомагати США, Ізраїль і Туреччина. Але сценарій народжувався в реальному часі протягом року. 

Журналіст розповів, що результат розслідування буде представлений в двох частинах. Перша — розслідування, в якому використовують частину зібраної інформації та інтерв’ю. Ймовірно воно буде готове в лютому. Документальний фільм буде готовий протягом року — до осені. Його планують висунути на Оскар.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі