п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«База прихильників Навального» опинилась в російському телеграм-каналі – поліція зливає чи провокує?

За кордоном , Новини

«База прихильників Навального» опинилась в російському телеграм-каналі – поліція зливає чи провокує?

views100

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Неопізнаний телеграм-канал виклав у мережу дані людей, затриманих під час проведення акцій в Москві, які відбулися 17 липня і 3 серпня 2019 року та навіть тих, які були ще на початку липня, у зв’язку зі справою проти журналіста Івана Голунова. Про це пише російське видання «Медуза».

Цей список, який отримав назву «База сторонников Навального» налічує близько 3000 осіб, серед яких багато журналістів незалежних ЗМІ («Радіо Свобода», The Village, «Дождь», «Медуза», «МБХ медиа» тощо). Крім того, до списку потрапили люди, які вже мають карні справи у зв’язку з «массовыми беспорядками».

Як повідомляється, на цей список звернув увагу кореспондент Ura.ru. Він зателефонував одному з журналістів «Медузи» за номером, який було оприлюднено в таблиці. До речі, серед вказаних паспортних даних та номерів телефонів є 4 журналіста «Медузи», яка оприлюднила цю подію. Ці четверо людей були перевірені поліцією 3 серпня, і саме поліція переписувала їхні дані…

База знаходилась у вільному доступі для перегляду майже 3 години, після чого цей допис був видалений. Тим не менш, цього часу, мабуть, було досить для втілення ідеї, яку переслідував анонімний телеграм-канал, тому що трохи пізніше людям зі списку почали надходити повідомлення наступного плану:

«#НеМолчи Приходи 10 августа на Сахарова — будет жарко. Возьми с собой паспорт — будут задержания».

Також у повідомленнях було посилання на сайт, де розміщені провокаційні поради щодо правильності дій мітингувальників.

Нагадаємо. В Москві відбулися акції протесту у зв’язку з недопущенням незалежних кандидатів до участі у виборах до Москміськради. Протести було подавлено, а багато людей заарештовано.  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі