неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Батогів не буде? Розумков планує підтримувати мову «пряником» і спілкуватися зі ЗМІ РФ

Новини , Політика

Батогів не буде? Розумков планує підтримувати мову «пряником» і спілкуватися зі ЗМІ РФ

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Голова президентської партії «Слуга народу» Дмитро Разумков не зміг дати відповідь на питання стосовно збереження існуючої культурної політики щодо Росії. В інтерв’ю «Новому времени» він також додав, що хоче йти шляхом «пряника».

Разумков акцентував на своєму баченні та уподобаннях. Він вважає, що:

«Все ж ми настільки багатокультурна нація, що з урахуванням нашої історії у нас не може бути якоїсь однієї культури. Ми всі з вами ходили ще в радянські школи, де прекрасно вчили поруч і Шевченка, і Пушкіна, читали Булгакова і Гоголя».

На уточнююче питання стосовно спільної культури Розумков не відповів, як і на питання щодо припинення політики колишнього уряду Петра Порошенка відносно заборони російських мереж, мовних квот, обмеження постачання книжкової продукції з Росії. Проте, якась відповідь у його словах пролунала, коли Разумков наголосив, що є прихильником механізму «пряника» і саме таким чином підтримувати українську державну мову (наприклад, пільги).

Крім того, він позначив свою позицію щодо спілкування з російськими ЗМІ.

«Я теж не давав інтерв’ю російським ЗМІ дуже давно, але, якщо ми з вами говоримо про підходи, я готовий спілкуватися і співпрацювати із засобами масової інформації, які не шкодять моїй країні», – заявив Разумков, який нещодавно дав інтерв’ю російському виданню «КоммерсантЪ».

Нагадаємо. 15 серпня 2019 року Верховний Суд відповідною постановою визнав законним мораторій на використання у публічному просторі російськомовного культурного продукту, що був запроваджений на Львівщині 19 вересня 2018 року.