субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Батьки будуть сплачувати штрафи за дітей-прогульників: розміри вражають

Економіка , Новини , Освіта

Батьки будуть сплачувати штрафи за дітей-прогульників: розміри вражають

views107

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Постанова Кабінету міністрів України №684 передбачає накладання значних штрафів на батьків, чиї неповнолітні діти шкільного віку будуть прогулювати шкільні заняття без вагомих причин.

Згідно з постановою, якщо дитини немає на уроках протягом 10 днів поспіль, і відсутня поважна причина пропусків, то навчальний заклад зобов’язаний надати відповідну інформацію службі зі справ дітей, а ті, у свою чергу, мають повідомити поліцію.

До переліку поважних причин входять хвороба, відпочинок разом з батьками чи інші сімейні обставини.

У разі хвороби доказом поважної причини вважається довідка від лікаря. Якщо довідки немає чи по допомогу у лікуванні до медичного закладу родина не зверталася, то знадобиться заява від одного з батьків, що на час відсутності дитина знаходилась під їхнім наглядом.

У випадку, якщо дитини буде систематично прогулювати заняття без важливої на те причини, а школа не повідомить про це у відповідні служби, то згідно з законом батьків можуть притягти до адміністративної відповідальності.

Розгляд такої справи буде проходити у судовому порядку. Суд матиме право накласти на батьків штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень. Якщо інцидент повториться, то штраф підвищиться до 5100 гривень.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі