вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Батько Катерини Гандзюк звернувся до Зеленського: чому звільняєте Рябошапку, який вже зрушив справу, і де відповідальність Авакова за бездіяльність?

Новини

Батько Катерини Гандзюк звернувся до Зеленського: чому звільняєте Рябошапку, який вже зрушив справу, і де відповідальність Авакова за бездіяльність?

views73

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Батько вбитої херсонської активістки Катерини Гандзюк звернувся до президента Зеленського із закликом залишити на посаді генерального прокурора Руслана Рябошапку. Він наголошує, що у справі про вбивство його дочки саме при ньому з’явилися зрушення. І запитав: «якщо вже пан Рябошапка несе таку відповідальність за провалені справи чи недостатню кількість розкритих злочинів, то чому таку ж відповідальність не несе пан Аваков?».

Відповідне звернення Віктор Гандзюк написав на своїй сторінці в Фейсбук.  

У своєму пості він звернувся до президента Володимира Зеленського і наголосив, що більше року не було ніяких зворушень у справі вбивства його доньки і лише зараз хоч щось почало ворушитися.

«Пане Президенте. Завтра рік та чотири місяці, як пішла у Вічність Катя. Понад півтора року з дня нападу. Десятки судів. Смішні вироки виконавцям. Нуль замовників за ґратами. Якщо від колишнього Генпрокурора я і Катя чули лише гучні та брехливі обіцянки і докори, то у теперішнього, здається, нарешті є зрушення. В Болгарії затримали організатора вбивства Каті – Левіна. Нарешті почали ворушити злочинні угрупування, які роками дозволяли собі калічити та вбивати тих, на кого покажуть представники влади або правоохоронці. В мене знову з’явилась надія, що вбивці моєї доньки справді будуть покарані. І от новина – пана Рябошапку знімають», – написав він.

Батько Катерини Гандзюк питає президента про майбутнє справи про вбивство доньки. Він побоюється, що все доведеться починати спочатку, а значить, будуть призначені нові прокурори, які займуться вивченням справи, будуть тягнути час та, як завжди, «скаржитись на попередників».

Він наголошує, що справа зовсім не в тому, хто саме буде Генпрокуроом, але хоче бути впевненим у розкритті справи, у тому, що «Павловський сяде за грати, що Левіна повернуть в Україну, що посадять Мангера, а за ним і Гордєєва з Рищуком. А не закриють справу через сплив термінів».

«Де гарантія того, що нові прокурори просто не зіллють справу Каті і не звинуватять в цьому Рябошапку?… Проте я хочу спитати Вас, пане Президенте: а як же Ваші обіцянки, що нова прокуратура доведе справу Каті до кінця? Ви ж особисто обіцяли мені і на всю країну, що вбивці Каті будуть сидіти?», – питає батько Катерини Гандзюк.

А після цього запитав президента Зеленського про його «найефективнішого міністра» Арсена Авакова: де його відповідальність за втечу Левіна, знищення поліцією частини матеріалів, десятки нерозкритих замахів на активістів?

«І ще хотілося б запитати: якщо вже пан Рябошапка несе таку відповідальність за провалені справи чи недостатню кількість розкритих злочинів, то чому таку ж відповідальність не несе пан Аваков? Де відповідальність за втечу з України Левіна, якого попередив очільник обласної поліції Меріков, а Аваков тепер підвищив його по службі? Де відповідальність за знищення поліцією частини матеріалів у справі Каті, за те, що більшість поліцейських, що активно допомагали вбивцям моєї доньки, «сховали» по районах? Врешті-решт, де його відповідальність за десятки нерозкритих нападів на громадських активістів?», – обурюється Віктор Гандзюк.

Наприкінці він додав, що вірить президенту Зеленському і вірить у те, що Рябошапка «хоче довести справу до кінця і всі причетні до її вбивства нарешті будуть справедливо покарані».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі