п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Банки почнуть заробляти на продажу даних своїх клієнтів

Економіка , Новини

Банки почнуть заробляти на продажу даних своїх клієнтів

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

До системи електронної ідентифікації громадян BankID, яку запровадив Нацбанк України, незабаром повинен під’єднатися «ПриватБанк».

Наразі Нацбанк проводить діалог з українськими банками та обговорює комерційні тарифи для всіх користувачів цієї системи. Звичайні громадяни зможуть використовувати ідентифікацію безкоштовно, а банки та компанії, які бажають ознайомитися з інформацією про клієнта, повинні будуть оплатити послуги. Тарифи мають затвердити найближчими днями.

Більш детально про систему BankID розповіла Катерина Рожкова, яка займає пост заступника голови НБУ. За її словами, система буде цікавою та ефективною, коли до неї долучаться найбільші банки країни, що автоматично збільшить базу даних клієнтів.

За даними Національного Банку, з січня 2019 року у систему BankID було здійснено понад 700 тисяч входів та більш ніж 200 тисяч активних запитів на ідентифікацію клієнтів банків.

BankID – це спеціальна система, яка дає користувачам можливість дистанційно здійснювати ідентифікацію, використовуючи ті дані, які були надані банку при створенні банківського рахунку. Ця система дозволяє отримувати державні або банківські послуги дистанційно, не оформлюючи сертифікат електронного підпису.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі