неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Банкір Фурса про ризики підвищення мінімальної зарплати: Будемо друкувати або брати в борг

Економіка

Банкір Фурса про ризики підвищення мінімальної зарплати: Будемо друкувати або брати в борг

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Інвестиційний банкір Сергій Фурса розповів, чим загрожує підвищення мінімальної зарплати для економіки України. Зокрема, він зазначив, що на даному етапі Україна не має економічних передумов для збільшення соціальних стандартів. Тож будуть наслідки…

Про це Сергій Фурса розповів в ефірі каналу «Україна 24».  

За його словами, заплановане владою підвищення мінімальної зарплати несе суттєві ризики. Більш того, влада «наступає на ті самі граблі», які вже були.

«Не можна відразу зробити всіх щасливими, і щоб для цього нічого не треба було робити. Це дуже важливо розуміти. Якщо ви просто друкуєте гроші та роздаєте людям, нібито збільшуючи соціальні стандарти, вони від цього тільки зменшуються. Ми проходили цей шлях в Україні кілька разів. Зараз цей шлях проходить Венесуела», – сказав він.

На думку економіста, в Україні зараз немає економічних передумов для збільшення соціальних стандартів.

«Будь-яке зростання повинно бути продиктоване зростанням можливостей. А зростання, який ми зараз будемо робити, наприклад, чим воно негативне? Тим, що ми будемо брати гроші в борг, щоб профінансувати ці бажання. А коли ви берете гроші, проїдаєте їх і збільшуєте свою боргове навантаження, то зменшуєте можливість для країни в майбутньому збільшувати соціальні стандарти», — сказав він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі