середа, 07 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Баканов представив нового очільника Головного управління СБУ у м.Києві та Київській області

Події

Баканов представив нового очільника Головного управління СБУ у м.Києві та Київській області

views72

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Голова Служби безпеки України Іван Баканов представив нового керівника київського Главку СБУ. І висловив сподівання, що «разом з призначенням відбудеться й активізація роботи управління».

Про це йдеться на офіційному сайті Служби безпеки України. 

У повідомленні йдеться, що Голова СБУ Іван Баканов особисто представив особовому складу Олега Головаша – новопризначеного очільника Головного управління СБУ у м.Києві та Київській області.

«Сподіваюся, що разом з призначенням відбудеться й активізація роботи управління. І головне – будуть нові результати. Безумовно, ваше управління повинно чітко і злагоджено реагувати на будь-які виклики. Адже поняття безпеки набуває нині нового значення», – зазначив Голова СБУ.

Повідомляється також, що Баканов звернувся із закликом до співробітників СБУ, щоб вони приділяли особливу увагу напрямам контррозвідки та кібербезпеки, захисту національної державності та об’єктів критичної інфраструктури, боротьбі з тероризмом та диверсіями, протидії різноманітним проявам гібридної війни.

«Безпеку гарантує сила. Мої вимоги до вашої роботи ви знаєте: на всі потенційні загрози реагуємо оперативно і дієво. Головна мета – аби кожен громадянин міг почувати себе в безпеці. Служба повинна бути сильною», – додав він.

Новий очільник Главку Олег Головаш подякував за можливість очолити найбільше в системі СБУ регіональне Управління.

Він запевнив, що «високий професіоналізм та бойовий дух особового складу дозволить впоратись з усіма викликами, які стоять нині перед спецслужбою».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі