вівторок, 28 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Байден та Зеленський обговорили стягування російських військ до кордону України

Політика

Байден та Зеленський обговорили стягування російських військ до кордону України

views984

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У п’ятницю, 2 квітня, відбулася перша телефонна розмова Президента США Джо Байдена та Президента України Володимира Зеленського. Лідери двох країн обговорили стягування військ Російської Федерації до українських кордонів, а також питання боротьби з корупцією в Україні.

Про це повідомляє американське видання Politico.

Посилаючись на неназване джерело, видання повідомляє, що розмова лідерів тривала від 30 до 40 хвилин. У розмові Байден підтвердив підтримку США суверенітету та територіальної цілісності України перед обличчям триваючої агресії Росії на Донбасі та в Криму.

Президенти також обговорили зусилля Зеленського по боротьбі з корупцією в Україні, які є «центральним елементом євроатлантичних прагнень України».

«Це була як мінімум четверта телефонна розмова на високому рівні між США та Україною на цьому тижні між держсекретарем Ентоні Блінкеном, головою Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Марком Міллі, міністром оборони Ллойдом Остіном та їхніми українськими колегами», – зазначає Politico.

Як повідомлялося раніше, представники України та НАТО провели зустріч щодо ситуації на Донбасі.

Коментарi (2)

11111 (1 тиждень тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"

Дракон Комодо (5 місяців тому)

очень много злопыхателей сейчас хаят президента страны, раньше это яростно делали "активисты" кума Пуйла, теперь эстафету подхватили "активисты" Потрошенка... у нас в стране как в анекдоте: умер крестьянин, Бог ведет его по раю и говорит -... я знаю что тебе жилось трудно, но ты был работящим и праведным... что ты хочешь чтоб тебе хоть сейчас полегчало? тот почухал "репу" и отвечает: - ... сделай чтоб у соседа корова сдохла... Зеленскому тяжело (как новому политику) вести борьбу с военной угрозой из вне и своими "патриотами" которые всячески мешают ему...