четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Багатодітну матір Марину Недодаєву бойовики «ЛНР» відпустили після затримання – Ретівов

Новини

Багатодітну матір Марину Недодаєву бойовики «ЛНР» відпустили після затримання – Ретівов

views88

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Багатодітна мешканка Луганської області, яку бойовики «ЛНР» звинувачували в «шпигунстві» на користь України і «зраді батьківщині», повернулася додому на територію, підконтрольну Україні.

Про це повідомив колишній в’язень катівень «ЛНР», громадський діяч Олександр Ретівов.

«Вчора, 28 січня, мати вісьмох дітей Марина Недодаєва повернулася додому в село Нижнє Тепле Станично-Луганського району Луганської області. У окупований Луганськ вона їздила до своїх родичів, які проживають там. Інформацію про це підтверджують і близькі полонянки і поліція. Як тільки 15 січня Недодаєва на окупованій території пропала зі зв’язку, її сім’я, відразу ж звернулася в правоохоронні органи України. На яких умовах бойовики відпустили заручницю, з’ясовуватимуть правоохоронці», – розповів Олександр Ретівов.

За повідомленням бойовиків «ЛНР», нібито «до співпраці з українськими спецслужбами» Марина Недодаєва долучала і свою старшу дочку Ірину Щетиніну. Благо, Ірина Щеніна на мирній території, і тепер розуміє, що, якщо з’явиться на непідконтрольній, то може потрапити в полон бойовиків.

Інших джерел, які б могли підтвердити цю інформацію, немає.

Нагадаємо. 27 січня на сайті «МДБ» з’явилася інформація про затримання Марини Недодаєвої та відео, де вона розповідає про нібито своє «співробітництво з СБУ».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі