понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Багатії миру за день втратили мільярди через торговельну війну між США та Китаєм

За кордоном , Новини

Багатії миру за день втратили мільярди через торговельну війну між США та Китаєм

views128

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Авторитетний американський бізнес-журнал Bloomberg повідомляє, що у понеділок трапився найсильніший обвал на фондовому ринку у цьому році.

Індекс Dow Jones впав на 2,9%, Nasdaq — на 3,5%, а S&P 500 втратив 2,1%. Загалом найбагатші люди планети зазнали збитків на суму понад 117 мільярдів доларів, що становить близько 2,1% від їхнього сукупного капіталу.

Серед найбільш постраждалих найбагатша людина світу Джефф Безос, найзаможніший бізнесмен Європи та власник бренду Louis Vuitton француз Бернар Арно, а також засновник найбільшої та найскандальнішої соцмережі у світі Facebook Марк Цукерберг. Попри такий сильний обвал, загалом статки мільярдерів зросли на 11% від початку 2019 року.

Негаразди на Уолл-стрит експерти розглядають як окремий епізод торгівельної війни між Сполученими Штатами та Китаєм. Стосунки між двома країнами значно погіршились після приходу до влади Дональда Трампа, який є різким критиком політики вільної торгівлі. На думку сорок п’ятого президента США, Китай знищує американську промисловість. Для «захисту» промисловців, Трамп вже оголосив Китай валютним маніпулятором, а у вересні планується запровадити нові 10% мита на китайські товари. У відповідь КНР відмовилась від виробленої у США сільськогосподарської продукції.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі