понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бабіков заявив, що не знайомий з Януковичем і не захищав його, а лише підписував документи

Новини

Бабіков заявив, що не знайомий з Януковичем і не захищав його, а лише підписував документи

views102

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Перший заступник директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Олександр Бабіков заявив, що не представляв інтереси колишнього президента України Віктора Януковича і взагалі з ним не знайомий. Але, як співробітник адвокатського об’єднання, підписував технічні документи.

Про це Бабіков розповів на прес-конференції в Києві.

Він заявив, що адвокати навмисно «розкручують це питання».

«Це питання (був адвокатом Януковича, – ред.) розкручують адвокати, усвідомлено маніпулюючи фактичними обставинами… Я його інтереси не представляв, ніколи не був з ним знайомий», – заявив Бабіков.

Він також додав, що жодних угод з Януковичем не укладав, але все ж підписував деякі документи як представник адвокатського об’єднання.

«Іноді виникає технічна необхідність підписати документи адвокату, який фактично перебуває в адвокатському об’єднанні», – пояснив він.

Крім того, Бабіков заявив, що не має жодного процесуального стосунку й впливу на «справи Майдану», а цими питаннями займається підрозділ, який курирує безпосередньо керівник ДБР.

Нагадаємо. Заступником директора ДБР було призначено Олександра Бабіков. Раніше він працював в юридичній фірмі Aver Lex, яка представляла інтереси експрезидента Віктора Януковича, зокрема у справі про вбивства та насильство над протестувальниками взимку 2014 року.

Народний депутат від партії «Голос» Олександра Устинова заявила, що Бабіков ще до конкурсу знав про те, що отримає цю посаду й оприлюднила документи.

Політична партія «Голос» висловлювала протест проти конкурсу через обмежений час – 2 дні терміну подачі документів.

24 січня народні депутати з фракції «Європейська солідарність» прийшли до ДБР, щоб заявити керівництву бюро про неприпустимість призначення Бабікова першим заступником директора ДБР.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі