субота, 04 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Баба Яга проти – реакція ватажків ОРДЛО на децентралізацію без особливого статусу

Новини , Новини окупації

Баба Яга проти – реакція ватажків ОРДЛО на децентралізацію без особливого статусу

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні стала відома реакція на внесення змін до Конституції України в частині децентралізації, які вночі 13 грудня подав на розгляд парламенту президент Володимир Зеленський.

Так, ватажок непризнаної «ДНР» Денис Пушилін заявив, що це не було з ними погоджено, тому погоджуватися з цим вони не збираються. Тим більше, що будь-які поправки щодо закріплення «особливого статусу» для Донбасу в Конституції України повинні бути узгоджені з представниками «республік». Мовляв, саме про це домовились під час «нормандської зустрічі».

«У зв’язку з внесенням до ВРУ проекту змін до Конституції нагадуємо: в Конституції повинен бути закріплений особливий статус Донбасу, і Київ зобов’язаний узгодити всі поправки щодо особливого статусу з ДНР і ЛНР.  Так написано в Мінських угодах і в підсумках паризького саміту Нормандське четвірки», – заявив Пушилін.

І додав, що визнавати «односторонню децентралізацію» не будуть доти, поки поправки не будуть обговорені на найближчій зустрічі Контактної групи 18 грудня.

В свою чергу із заявою про невизнання можливих поправок до Конституції України про децентралізацію виступила і «влада» невизнаної «ЛНР».

З цієї сторони заява пролунала від так званого «голови народної ради «ЛНР» Дениса Мірошниченко.

Він наголосив, що такі дії українського президента суперечать мінським угодам і зобов’язаннями, які він підписав на «нормандській зустрічі» в Парижі. І також заявив, що кожну свою дію українська сторона повинна погоджувати з невизнаними «республіками».

«Ми не визнаємо ніяких «децентралізацій», прийнятих без погоджень з «ЛНР» і «ДНР» і вимагаємо обговорити це на найближчому засіданні Контактної групи в Мінську 18 грудня».

Нагадаємо. 13 грудня президент України вніс до парламенту законопроєкт зі змінами до Конституції України в частині децентралізації. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі