вівторок, 18 травня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бійцям ЗСУ планують закупити 220 тисяч пар нових літніх тактичних черевиків (ФОТО)

Наталя


Новини , Технології , Україна

Бійцям ЗСУ планують закупити 220 тисяч пар нових літніх тактичних черевиків (ФОТО)

views1476

29.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Близько 220 тисяч пар нових літніх черевиків планують закупити у 2021 році для військовослужбовців. Окрім альтернативи літнім берцям, бійцям ЗСУ надійдуть й інші речові новинки.

 

Про це повідомив тимчасовий виконувач обов’язків начальника Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення (ГУРСМЗ) ЗСУ підполковник Роман Козулін, передає «АрміяInform».

 

Нещодавно фахівці ГУРСМЗ представили заступнику Міністра оборони України Ігорю Халімону нові зразки речового майна, які планують закупити у поточному році, а саме: торішні новинки — адміністративна сумка, кобура універсальна, та нові бронежилети, шоломи, покращені «фліски» та ін.

 

Зазначається, що нове літне взуття понад три роки розроблялося, випробовувалося, тестувалося і проходило сертифікацію.

 

«Ми розробили зручне взуття на заміну літнім берцям — черевики. Торік фахівці нашого управління врахували всі зауваження, які надходили з військ під час тестового носіння, створили всі відповідні специфікації. Наші військовослужбовці здійснювали в цьому взутті навчально-тренувальні заходи. Тож, для цього взуття немає конкретного обмеження в носінні. Вони підійдуть для військових як штабів, так і в польових умовах літнього періоду», — відмітив Роман Козулін.

 

За даними фахівців ГУРСМЗ, Командування Сил логістики ЗСУ, планує закупити понад 220 тисяч пар літніх тактичних черевиків. Проте поки не закінчиться строк експлуатації взуття, яке бійці отримали раніше, нові вони отримати не зможуть (відповідно до наказу МОУ № 232). Нове літнє тактичне взуття не перевищуватимуть вартість попередніх.

 

Також особливу увагу звернули на нові розробки засобів особистого захисту: бронежилети та шоломи. За інформацією, шоломи пройшли всі балістичні випробування. Вироби планують закуповувати як для підрозділів ССО, ДШВ, так і для загальновійськових підрозділів.

 

«Для розробки бронежилета були проаналізовані всі бойові травми. Найчастіше, на жаль, трапляються мінно-вибухові. Тож, у новому виробі ми врахували необхідність більш надійного захисту найбільш вразливих ділянок тіла. У бронежилеті передбачено елемент, завдяки якому можливо частково перенести вагу заднього броне елемента зі спини на пояс, що дасть змогу зменшити навантаження на спину людини. Це може полегшити несення вартової служби», — зауважив підполковник.

 

За інформацією, нові бронежилети в базовому виконанні коштуватимуть близько 15–16 тисяч гривень, а остаточна вартість залежить від додавання амуніції до нього: супінації та деяких елементів. 

 

Також виріб особистого захисту має захищати бійця від осколкових поранень, при використанні в повній комплектації, на 70-80 відсотків.

 

Відповідно до вимог бронежилет ще раз пройде балістичні випробування. Крім того проведуть додаткову перевірку виробу під час приймального контролю (перед постачанням у війська). 

 

Наприкінці фахівці ГУРСМЗ ЗСУ відмітили удосконалення всім відомої «фліски». Виріб буде однаковим для всіх. Якщо раніше на складах їх видавали темно-зелені та світлі флісові, то наразі видаватимуть однакові, з покращеними елементами тканини.

 

Окрім вищезазначених предметів речового забезпечення, посадовці обговорили закупку головних уборів, тактичних окулярів та адміністративних сумок.

 

Коментарi (1)

прохожий (2 тижні тому)

Сколько украдут на этом? У нас без этого как-то не интересно.