субота, 08 травня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Більш ніж півмільйона мешканців ОРДЛО отримали громадянство РФ

Cіпратов Роман


Новини окупації

Більш ніж півмільйона мешканців ОРДЛО отримали громадянство РФ

views291

03.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Близько 530 тисяч жителів тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей отримали громадянство Російської Федерації в спрощеному порядку за останні два роки.


Про це повідомляє «Телеграф» з посиланням на російські джерела.

 

За інформацією видання, майже двом тисячам жителів ОРДЛО було відмовлено в отриманні паспорта РФ.


«Причиною 40% відмов стала наявність у людей обмежень на в'їзд до Росії через адміністративне видворення, депортацію, реадмісію або через прийнятий в їхньому відношенні рішення про небажаність перебування у країні», йдеться у повідомленні.


Також наголошується, що приблизно третина осіб, що подали заяву, не змогли отримати російський паспорт, оскільки мають не зняту чи не погашену судимість. Ще 25% отримали відмову, за версією російського правосуддя, через виступи за насильницьку зміну основ конституційного ладу РФ та створення загрози безпеці.

 

Коментарi (5)

Микола (5 днів тому)

До них треба ще додати власників румунських і угорських паспортів, а так само не забути щасливих власників карти поляка.

харків'янин (5 днів тому)

Ну і що то за "патріоти" України із паспортами агресора? Все ж таки треба відгородитись від них парканом, як Трамп на кордоні із Мексикою почав будувати, бо із тим безглуздям (як із людьми, так і з забрудненими ретіторіями, так і зі знищеним виробництвом) Україні лише один клопіт

Odessa (5 днів тому)

И обязательно наш, украинский список этих «счастливцев». Чтобы после окончания оккупации Донбасса, сразу лишить их украинского гражданства, и максимально упростить выезд за пределы страны.

Іван (5 днів тому)

Давно слід осіб з подвійним громадянством позбавити права на пенсійне забезпечення та права займати посади в державних органах.

arubanets@ukr.net (5 днів тому)

Тих громадян України, які, порушуючі українське законодавство, отримали паспорта інших країн, треба позбавляти українського громадянства, лишати їх пенсій та інших соціальних благ, позбавляти права брати участь в виборах і права займати державні посади.