середа, 06 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Азербайджан вимагає від Росії вивести війська зі своєї території

Cіпратов Роман


За кордоном , Політика

Азербайджан вимагає від Росії вивести війська зі своєї території

views351

27.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Азербайджан вимагає від РФ забезпечити виведення військовослужбовців Вірменії з території Нагірного Карабаху і більше так не називати цей регіон.

Про це повідомляє «ZN».

Нещодавно російських «миротворців» було виведено із зони конфлікту Азербайджанської Республіки з Вірменією та відправлено на український фронт. У зв'язку з цим загострилася ситуація в «Нагірному Карабаху». З цього приводу Міністерство оборони Азербайджану звернулося з офіційною заявою на адресу РФ.

«Вранці 26 березня члени незаконних вірменських збройних формувань спробували здійснити диверсію проти підрозділів Азербайджанської армії. Внаслідок негайних заходів члени незаконних вірменських збройних формувань були змушені відступити», – йдеться у заяві.

Міноборони Азербайджану наголосило, що вони досі є прихильниками тристоронньої заяви і не порушували її положень. Проте з вірменської сторони досі не виконані всі пункти цієї заяви, зокрема пункт чотири, що передбачає виведення всіх військових формувань з території Азербайджану.

У зв'язку з цим, Міністерство оборони звертається до РФ із закликом проконтролювати виведення всіх військ та військових формувань Вірменії з території Азербайджану, не перекручувати інформацію про пересування азербайджанських військ та припинити використовувати термін «Нагірний Карабах», як неіснуючий.

«На території Азербайджану немає адміністративно-територіальної одиниці під назвою «Нагірний Карабах», – наголосили в оборонному відомстві.