середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Азербайджан для підтримки енергосектору України передав генератори та трансформатори - Мінекономіки

Світлана Макарова


Економіка

Азербайджан для підтримки енергосектору України передав генератори та трансформатори - Мінекономіки

views133

18.12.2022

Подiлитися у соц.мережах

Україна отримала від Азербайджану вантаж енергетичного обладнання для підтримки енергетичного сектору, пошкодженого російськими ракетними атаками. 

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Перша партія обладнання з Азербайджану вагою понад 52 тонни, складається з 45 силових трансформаторів та 5 електростанцій резервного живлення різної потужності. Найближчим часом планується відправлення другої партії. 

«Дякую нашим азербайджанським друзям та особисто міністру енергетики Парвізу Шахбазову за швидку реакцію на наше прохання та допомогу енергетичному сектору України у ці складні часи. Отримане електрообладнання буде передано в регіони, які найбільше постраждали від російських атак», - зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко. 

Вищевказаний вантаж буде спрямовано операторам систем розподілу, зокрема, Миколаївської, Сумської, Херсонської, Харківської, Запорізької, Чернігівської областей та генеруючим компаніям. 

В цілому допомога, надана ЗАТ «Азеренерджі», складається з 45 силових трансформаторів i 50 генераторів. Загальна вартість становить понад 800 тисяч доларів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі