п’ятниця, 19 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Автора ідеї «денацифікації» України викликають на допит: деталі кримінальної справи

Олександр Слов'янець


Російська агресія , Право

Автора ідеї «денацифікації» України викликають на допит: деталі кримінальної справи

views1183

16.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Автора книги «Денацифікація України. Країна невивчених  уроків» Армена Гаспаряна Генпрокуратура України викликає на допит.

Невідомо, чи ідея «денацифікації» виникла саме в його збоченому мозку, чи це було замовлення від керівництва Росії. Але саме Гаспарян у своїй книзі виклав концепцію, як має відбуватися геноцид українського народу.        

Автора книги підозрюють у публічних закликах до геноциду українців, а також у виготовленні та розповсюдженні матеріалів з закликами до геноциду.

У своїй книзі, яку Гаспарян написав у 2017 році, просувалися ідеї неспроможності існування української держави.  Йшлося й  про неповноцінність та другосортність української нації.

У книзі були заклики до російської влади провести «денацифікацію» України. Армен Гаспарян писав про те, що РФ має напасти на України, повністю її окупувати.

Найбільш «цікаве» Гаспарян пропонує після закінчення військових дій на території України. Тут саме й розпочинається «денацифікація», яку має здійснювати російська влада.

Усіх українців, які залишаться живими після бойових дій, треба відправити до фільтраційних таборів, а потім їх судити. Автор книги навіть згадує Нюрнберзький процес 1945-1949 років, як приклад. На цьому процесі мають бути оголошені вироки усім людям, які мають проукраїнську позицію.

Найбільш проукраїнських людей Гаспарян пропонує знищити, а усіх інших відправити до концентраційних таборів та залучати до робіт без оплати праці.

Денацифікацію України Гаспарян закликав проводити, починаючи з кордонів так званих «Л/ДНР» поступово просуваючись на захід.

Книгу Армена Гаспаряна закупала адміністрація президента РФ Володимира Путіна для її вивчення та використання державними службовцями.

Крім написання книги Армен Гаспарян відомий своїми виступами у пропагандистських «ЗМІ» Росії де теж лунали заклики до геноциду народу України.

Термін «денацифікація» постійно використовується Путіним, Лавровим, політиками рангом нижче, пропагандистами усіх рангів. Саме денацифікація України, була однією з заявлених цілей війни Росії проти України.