вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Авдіївка та провокації: «Режим тиші», про який бойовики не чули

Російська агресія , ООС

Авдіївка та провокації: «Режим тиші», про який бойовики не чули

views69

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Відомо, що на Донбасі менше місяця тому був оголошений всеосяжний «режим припинення вогню». За роки війни це вже не перша спроба зробити крок для досягнення миру. І кожного разу все завершувалось через декілька днів після початку. А в районі Авдіївки «тиша» – взагалі поняття незвичне.

Починаючи з 2014 року люди в Авдіївці звикли до звуків вибухів і боїв. Але сьогодні тут справді панує тиша.

Про те, що зараз відбувається у цьому районі, розповідає «АрміяInform».

Журналіст видання у супроводі офіцера однієї з механізованих бригад потрапив на позицію біля сумнозвісної по бойових діях промислової зони. 

Маршрут був прокладений шляхами, які були підготовлені бійцями. Навколо помітно всю потужність вогню, яким ворог накривав наших захисників.

«Промка» – найбільш небезпечна ділянка оборони міста. Відстань до ворожих траншей тут в окремих місцях складає від 70 до 100 метрів. Сьогодні ворог дотримується режиму «тиші». Обстрілів стало значно менше, але неприцільні поодинокі черги зі стрілецької зброї в бік наших позицій, особливо в нічний час, бувають», – розповідає командир.

Поруч знаходиться спостережний пункт на якому чергова зміна несе службу. Кулеметник Сергій спостерігає через трубу за позиціями ворога.

«Знову за лопату взялися. Землю викидають з траншеї, навіть голови не пригинають» – ділиться побаченим спостерігач.

Всі випадки порушення «режиму тиші» командування доповідає у штаб, представникам ОБСЕ, спостерігачам СЦКК, надає фото і відеоматеріали.

До слова, серед захисників Авдіївки чимало уродженців Донбасу. Командир відділення сержант Микола з Донецької області. До війни працював на шахті. З 2015 року знаходиться на передовій. Тут знайшов свою другу половинку. Вона теж військова – медична сестра в іншому підрозділі.

А ще тут є його земляк – солдат-медик Данило родом з Єнакієва. До війни він закінчив медичний заклад і трохи встиг попрацювати лікарем у рідному місті. Від самого початку війни переїхав на підконтрольну Україні територію, а згодом підписав контракт і вже давно у складі механізованої роти виконує бойові завдання в районі Авдіївки. Мріє повернутися додому…

«У мене дома залишилися батьки, друзі, знайомі. Я туди обов’язково повернуся, коли на Донбасі запанує мир», – каже він.

У вільний від виконання бойових завдань час військовослужбовці підрозділу займаються побутом. У них є теплиця, де вони вирощують овочі: помідори та огірки, які йдуть до столу особового складу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі