неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Аваков заявив про антидиверсійну операцію через лісові пожежі в Чорнобильській зоні

Події

Аваков заявив про антидиверсійну операцію через лісові пожежі в Чорнобильській зоні

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Національна гвардія України розпочала антидиверсійну операцію у Чорнобильській зоні. Напередодні, 19 квітня, рятувальники припинили спробу нового лісового підпалу.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в Фейсбук.  

Він розповів про те, що вже було здійснено.

«Після вчорашніх прийнятих рішень – норм – за підсумками роботи ввечері і вночі – вранці здійснили контрольний обліт проблемних зон. Чорнобильська зона – з 4 невеликих проблемних вогнищ один локалізована. В Житомирській – з 4 активних вогнищ локалізували. Лісники і пожежники дуже добре відпрацювали вечір і ніч. Спасибі їм!», – відзвітувався міністр.

Потім повідомив про чотири «феномени» в Чорнобильській зоні і додав відповідні фотознімки з підпалом до своєї публікації.

«Учора під час вечірнього моніторингового обльоту в Чорнобильській зоні виявили ось такі чотири «феномени» на площі майже 100 м (див. фото). Добре, що поруч були сили і вдалося швидко загасити», – написав Аваков.

Аваков заявив про антидиверсійну операцію через лісові пожежі в Чорнобильській зоні

Міністр закликав всіх, хто має інформацію про виникнення пожеж, звернутися до правоохоронців.

«Жахливо суха зима – рівень води в екосистемі пішов униз на півтора-два метри… Лісова, особливо хвойна підстилка, легко вразлива для пожежі. Висохли торфовища, і це – особлива проблема. І все це, звісно, можливість для негідників і провокаторів. Хтось хоче зіпсувати життя в країні, хтось сховати вогнем свої брудні справи. Ми це дуже ясно все розуміємо. І миритися не маємо наміру – і вживаємо заходів. Прошу всіх, хто має хоч якусь інформацію, – зателефонуйте до поліції», – написав глава МВС.

І додав, що поліція вже займається цим та іншими інцидентами, а зловмисникам-негідникам загрожує не лише штраф.

«Створив спеціальну групу МВС, Нацгвардія розпочала антидиверсійну операцію в лісі… Але які ж негідники… От попадетесь! А попадетеся точно! І штрафом уже не відбудетеся», – написав він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі