п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Аваков шукає компроміс для виконання мінських угод

Суспільство , Право

Аваков шукає компроміс для виконання мінських угод

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков хоче запропонувати компроміс щодо питання «народної міліції» на непідконтрольних уряду Україні територіях під час виборів, на який може піти Україна в питанні “народної міліції” під час виборів в ОРДЛО.

В ефірі «Право на владу» на «1+1» він заявив, що у цьому питанні Україна може піти на компроміс, але це питання потрібно вирішувати, бо його поки що не існує.

«Ми виходимо з того, що всім не подобається формула Штайнмаєра. А в цій частині вона мені дуже подобається. Ми виходили з того, що виборів не буде, поки не будуть розпущені всі незаконні формування. З іншого боку, в мінських угодах написана та сама народна міліція, якої ніде не існує, ні в якому нашому законодавчому полі і потрібно це питання вирішувати», – заявив глава МВС.

Він також зазначив, що «народні міліції «Л/ДНР» мають бути розпущені. Тобто, влада України, по словам Авакова, виходила з того, що вибори проходитимуть після розпуску всіх незаконних формувань. Але потрібно шукати компроміс і заходити туди силами у складі різних представників патруля.

«Ми знову шукаємо компроміс. Ми готові, як тільки дипломатами буде укладено відповідну угоду, своїми поліцейськими силами зайти і забезпечити порядок. Ідея була така: ми заходимо своїми силами, наприклад, патруль з п’яти людей. Дві людини – українська Нацполіція, 1 представник поліцейської місії ОБСЄ і два представники територіальних громад, в яких проходять вибори», – додав Арсен Аваков.

Нагадаємо. Верховна Рада України 12 грудня ухвалила за основу та в цілому законопроект про продовження особливого статусу Донбасу. Таким чином дія закону продовжено до 31 грудня 2020 року.

Представники «ДНР» заявили, що цього дуже мало і повинні бути й інші дії влади, які були закріплені у «формулі Штайнмаєра».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі