понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Аваков раптово підтримав Чорновол і наїхав на Бабікова: Бібіков, їдь до Януковича!

Події

Аваков раптово підтримав Чорновол і наїхав на Бабікова: Бібіков, їдь до Януковича!

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков після сьогоднішніх обшуків у екснардепки Тетяни Чорновол і вручення їй підозри у вбивстві раптово заявив, що йому соромно за такі дії. І запропонував екс-адвокату Януковича, а нині заступнику глави ДБР Бабікову, якого призначила нова Генпрокурор Венедіктова, піти зі служби або до Януковича.

Своє обурення міністр МВС Аваков висловив на своїй сторінці в Фейсбук.  

Спочатку він звернувся до заступника глави ДБР Бабікова, якого назвав Бібіковим, і підкреслив, що це адвокат президента-втікача Януковича.

«Адвокат Януковича, пан Бібіков. Ви наплювали на конфлікт інтересів, як керівник ДБР і інспірували справу проти Тетяни Чорновол – особистого ворога Януковича. Не наше діло, є тільки ваша жага помсти. Це недопустимо!», – написав він.

А потім заступився за екснардепку Тетяну Чорновол, яку назвав талановитим журналістом і емоційним політиком.

«Таня була на Майдані, як сотні тисяч українців – брала участь в цивільних протестах … Таня – талановитий журналіст, емоційний політик. Навіть друзі її і товариші часто зляться на неї за прямоту і жорстку риторику», – написав він.

За словами міністра МВС «непідсудних в країні немає – і бути не повинно. Всі і герої, і прокурори повинні відповідати на пред’явлення звинувачення». Але додав, що сьогоднішня ситуація, пов’язана з обшуками та підозрою Тетяні Чорновіл є «неадекватною і ганебною».

«З початку війни Таня, проводила на передовій в найгарячіших точках весь час.. До Києва поверталася тільки вибивати зброю для підрозділів, медикаменти та оснащення.. Я підписував наказ про відправку її чоловіка на фронт. Ми всі оплакували його загибель – великої красивої людини та патріота… ми ховали його і ставили йому пам’ятник у рідному місті.. говорили, пригнічуючи сльози.. синові Тані – за батька вручали орден… Таня відмовилася від квартири, як вдова загиблого – «навіщо нам зайве.. буду жити і далі в хаті з дітьми та батьками», – розповів Аваков.

І додав, що йому соромно за те, «що всі ми допустили таку дію проти Чорновол як сьогодні».

«Так, Таня така – вона лазить через паркани і говорить те, що думає – не добираючи слів… і за це, як доросла людина відповідає. І нормально – але карати Таню підлістю не можна!», – додав він.

А наприкінці запропонував Бібікову (Бабікову) прийти до нього, адже теж був на Майдані. А ще краще – звільнитися та поїхати до Януковича, а не заважати президенту.

«Пан Бібіков, я був теж на Майдані 18 лютого 2014 року – я такий же як Таня – приходьте до мене, чекаю. Спробуйте. А краще підіть до біса з держслужби, або до Януковича назад. Не заважайте президенту відбудовувати країну. І так не просто!», – підсумував Аваков.

Нагадаємо. Сьогодні, 10 квітня, ДБР провело обшуки та повідомило про підозру екснардепці Тетяні Чорновол. Її звинувачують навмисному підпалі офісу «Партії регіонів» у 2014 році в Києві, а також в умисному вбивстві.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі