четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Аваков про гарантію збереження посади за розкриття вбивства Шеремета

Новини , Події

Аваков про гарантію збереження посади за розкриття вбивства Шеремета

views94

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Очільник МВС Арсен Аваков і президент України Володимир Зеленський заперечують наявність кадрових домовленостей щодо розкриття вбивства журналіста Павла Шеремета.

 Про це вони заявили під час брифінгу сьогодні, 12 грудня.

Після питання до Авакова щодо гарантій Зеленського та його посади, глава МВС заявив, що це політичні чутки. І додав, що не є фактом те, що він не захоче піти у відставку.

«Я не думаю, що зараз місце обговорювати політичні чутки, але можу вам сказати, що у мене є одна домовленість – працювати чесно і головне, щоб комфортно. Інших немає. І не факт, що після цієї справи і ще ряду додаткових справ мені не захочеться попросити про відставку».

В свою чергу президент Зеленський запевнив, що не укладав би домовленості «на крові».

«У нас серйозна справа – вбивство Шеремета. Не тільки я, а й жодна порядна людина ніяких домовленостей на крові не робить», – сказав президент.

І додав, що не хоче «серіалів».

«Можливі вбивці сьогодні були затримані. Дуже багато відповідей ми з вами, слава Богу, отримали, але є ще питання, хто замовник. Я впевнений, що на це питання знайдеться відповідь наступного разу. Я хочу вірити, що це буде третя остання зустріч з приводу цієї гучної справи про вбивство Павла Шеремета. Мені здається, більше не треба. Не хочеться, щоб це було таким «серіалом», – сказав він.

Нагадаємо. Сьогодні стало відомо про обшуки у відомих проукраїнських людей, зокрема, Андрія Антоненко та Юлії Кузьменко.

Згодом стало відомо про арешт й інших людей. Про це відзвітував глава МВС Арсен Аваков.

Правоохоронці розглядали чотири причини вбивства Шеремета, але прийшли до висновку, що правильна одна – дестабілізації соціально-політичної ситуації в Україні шляхом вбивства відомої особи.

За версією слідства, до вбивства Шеремета причетні: Андрій Антоненко і Юлія Кузьменко (закладали вибухівку), Яна Дугарь (фотографувала камери спостереження), подружжя Інна Грищенко і Вадим Грищенко (фахівець з вибухової справи).

Аваков про гарантію збереження посади за розкриття вбивства Шеремета

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі