вівторок, 29 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Аваков анонсує тотальний карантин в Україні найближчими днями

Аваков анонсує тотальний карантин в Україні найближчими днями

views65

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр МВС Арсен Аваков заявив про можливе запровадження тотального карантину по всій території України. Працювати будуть лише критично необхідні підприємства, люди повинні сидіти вдома, а громадським транспортом користуватися зможуть лише медики, правоохоронці та аптекарі.

Про це Арсен Аваков написав у своєму акаунті Фейсбук.  

Він написав, що тотальний повний карантин – його позиція, яку просить прийняти людей та уряд.

В країні повинні працювати тільки критично необхідні суб’єкти господарювання, незалежно від форм власності, а всі інші мають бути закриті, і люди повинні бути вдома на карантині.

«НЕ ЗВІЛЬНЕНІ, НЕ ВІДПРАВЛЕНІ ЗА СВІЙ РАХУНОК – на карантині !!!! – про збитки і компенсації подумаємо і вирішимо пізніше, коли виживемо!», – написав Аваков.

Крім того, він наголосив, що має бути проведена мобілізація ресурсів підприємств, організацій і установ та здійснено переорієнтація окремих підприємств на виробництво необхідної продукції, такої як медпрепарати, обладнання.

«Людям не виходити з дому, крім крайньої необхідності – це повинно стати жорстким правилом в найближчі дні! Заради тисяч і тисяч життів!», – написав міністр МВС.

За його словами, президентський штаб разом з урядом вже готують такі варіанти для вирішення ситуації.

Він підкреслив, що на даний час немає жорсткого обмеження на переміщення громадян і штрафів за порушення цього обмеження, як в інших країнах. Але, щоб подолати поширення коронавірусу, керівники компаній і підприємств, які не є критично важливими, мають віднестися відповідально та перевести працівників у віддалений режим роботи і режим карантину.

«Громадським транспортом, зараз повинні користуватися медики, військові, правоохоронці, аптекарі, рятувальники, продавці продуктових магазинів і співробітники комунальних служб і систем життєзабезпечення. Решта – не виходити з дому!! Прошу вас! Подивіться що відбувається в світі – давайте захистимо себе максимально», – підкреслив Аваков.

Він наголосив, що відповідальність за поширення вірусу лежить на кожному з людей і лише самоізоляція дасть можливість сповільнити його поширення на місяці.

«Зараз весь світ на паузі. Всі хочуть дочекатися того моменту, коли будуть розроблені ліки та вакцина! НАМ також – перш за все – потрібен час для того, щоб ми могли найкращим чином подбати про тих, хто вже постраждав від цього вірусу», – написав він.

І додав, що не потрібно впадати в паніку, але не треба також допускати думки, що від вас нічого не залежить.

«Нові заходи обмежень – це перелік вимушених ефективних державних заходів і соціально відповідальної поведінки громадян, які дозволять подолати коронавірусну загрозу в нашій країні», – додав міністр МЗС.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі