субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Авіакомпанія «Українські вертольоти» презентувала модернізований вертоліт Мі-8МТВ-1 (фото)

Константинова Ольга


Новини , Технології , Озброєння та техніка

Авіакомпанія «Українські вертольоти» презентувала модернізований вертоліт Мі-8МТВ-1 (фото)

views2114

18.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

На ХII Міжнародному авіакосмічному салоні «Авіасвіт - ХХІ» авіакомпанія «Українські вертольоти» продемонструвала модернізований вертоліт Мі-8МТВ-1.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Продемонстрований вертоліт обладнаний медичними модулями (в кількості від 1 до 3) з реанімаційним обладнанням, а також медичною шиною для безпечного зберігання медикаментів.

Також модернізований Мі-8 здатний переносити вантаж до 3 тонн, який використовується під час пошуково-рятувальних операцій та пожежогасіння.

На вертольоті Мі-8 встановили інтегровану систему нічного бачення (окуляри нічного бачення (NVG), оптико-електронну систему спостереження (FLIR), пошуковий прожектор, пов'язаний з FLIR, зокрема для роботи в інфрачервоному режимі).

За допомогою системи супутникового відеозв'язку є можливість передавати відеодані, що фіксуються камерами FLIR, з борту вертольота на наземний пункт управління.

Вертоліт також обладнаний посиленою лебідкою.

Для роботи в місцях з підвищеним рівнем небезпеки на вертоліт встановлено захист від стрілецької зброї (кевлар) і систему протиракетного захисту.

«Сьогодні ми представляємо вертоліт пошуково-рятувальний і для аеромедичної евакуації, який використовується в миротворчих місіях ООН у Республіці Малі, Сомалі, Республіці Джибуті. Цей вертоліт працює 24/7 з готовністю надати допомогу постраждалим протягом 30 хвилин після отримання завдання. Вертоліт може працювати автономно, без допомоги наземних служб, визначаючи місце розташування потерпілих, забезпечуючи пошук і порятунок людей», - розповів глава правління авіакомпанії "Українські вертольоти" Володимир Ткаченко.

Водночас лише за 40 хвилин екіпаж вертольота може конвертувати повітряне судно в такі конфігурації:

  • розвідка/швидке реагування;
  • пошуково-рятувальна;
  • авіамедична евакуація;
  • пасажирська;
  • вантажна.

Коментарi (0)