четвер, 16 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Артилеристи ЗСУ провели навчання поряд з окупованим Кримом (відео)

Cіпратов Роман


Новини , Відео , Українська армія

Артилеристи ЗСУ провели навчання поряд з окупованим Кримом (відео)

views557

27.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Артилерійські підрозділи Збройних сил України провели навчання поряд з адміністративною межею з тимчасово окупованим Кримом.

 

Про це повідомляє служба зі зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗСУ.

 

Як інформує прес-служба, артилеристи, які виконують бойові завдання у районі окупованого півострова, відпрацювали протидію морському десанту.


За словами командувача об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва, мета тренування бойових розрахунків гаубиць «МСТА-Б» полягала у підтримці високого рівня навченості особового складу.


«Воїни-артилеристи тренувалися діяти за умов використання противником високоточних засобів ураження, відточували вміння маскування техніки та озброєння, орієнтування на місцевості, а також своєчасного висування на вогневі позиції», зазначив командувач.


Крім того, розвідувальний підрозділ артилерії здійснював запуски штатних БПЛА, пошук та виявлення цілей, а також надавав визначені координати вогневим розрахункам.


Командувач об'єднаних сил також підкреслив, що особливу увагу у ході навчань було приділено питанням зміни вогневих позицій з подальшою готовністю до ведення бойових стрільб по визначених цілях.

 

Коментарi (0)