середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Арестовича призначили радником делегації у ТКГ з інформаційної політики

Новини

Арестовича призначили радником делегації у ТКГ з інформаційної політики

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Політичного та військового оглядача Олексія Арестовича призначено радником делегації з інформаційної політики з повноваженнями «єдиного голосу» щодо інформування ЗМІ, міжнародних партнерів та народу України.

Про це Арестович написав у Фейсбуці. 

«Маю нагоду повідомити, що рішенням Глави делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Л.Кравчука (президента України у 1991-94 рр), мене призначено радником делегації з інформаційної політики з повноваженнями «єдиного голосу» щодо інформування ЗМІ, міжнародних партнерів та народа України», – написав Арестович.

Він також запросив зацікавлених осіб, журналістів звертатися до нього за коментарями щодо питань, пов’язаних з роботою делегації.

І додав «гостру новину», у якій йдеться про те, що українська сторона «під час сьогоднішнього засідання групи, запропонувала координаторам процесу, представити до 4 листопада свій варіант «Плану дій» щодо інтенсифікації процесу мирного врегулювання».

Він нагадав, що 16 вересня 2020 року, російська сторона заблокувала роботу трьох з чотирьох підгруп в рамках ТКГ. І зараз, завдяки ініціативі української делегації, базисом, який раніше запропонував Повноважний представник ОБСЄ, посол П’єр Морель щодо «зрушення процесу виконання домовленостей, досягнутих на вищому рівні в рамках Нормандського формату», було визнано пропозицію Л.Кравчука створити під егідою ОБСЄ «План дій», що враховує в першу чергу безпекові та гуманітарні питання».

«Українська сторона підкреслює, що саме рішення Нормандського формату на вищому рівні є основою для послідовного, поетапного і всебічного врегулювання конфлікту», – написав він.

І додав, що наступне засідання ТКГ заплановано в період з 5 по 10 листопада.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі