середа, 06 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Арестович прокоментував стосунки доньки Путіна та артиста балету Зеленського

Андрій Кущенко


Курйози

Арестович прокоментував стосунки доньки Путіна та артиста балету Зеленського

views282

23.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович в інтерв'ю ютуб-каналу Politeka Online прокоментував стосунки молодшої доньки президента РФ Володимира Путіна Катерини Тихонової із російським артистом балету Ігорем Зеленським. ЗМІ називають його новим чоловіком Тихоновою, з яким вона перебуває у цивільному шлюбі.

«Нещодавно вийшло розслідування про доньку Путіна та з'ясувалося, що її громадянський чоловік та батько її дитини має прізвище Зеленський. Це артист. Як ви думаєте, це має бути великий біль для батька?» – запитала у Арестовича журналістка, маючи на увазі спільну публікацію російського видання «Важливі історії» та німецького Der Spiegel про те, що Тихонова з 2016 року живе із Зеленським, який є однофамільцем президента України Володимира Зеленського. Пара має спільну доньку, яка народилася в 2017 році.

За словами Арестовича, те, що громадянський чоловік дочки Путіна носить таке саме прізвище, як і український президент, може призвести до казусу при виборі імені для майбутнього сина Тихонової та її партнера.

«Тут же момент який? Аж раптом вони сина захочуть на честь дідуся назвати? Вийде Володимир Зеленський. Онук. Відразу згадується хасидське прислів'я, яке звучить так: «Бог створив людину, бо любить анекдоти», – цитує Арестовича Бульвар. – Щоб зрозуміти історію, треба подивитися на неї, як на анекдот. Дивіться, як Господь крутить цю тему. Ну, уявіть, на честь діда назвати це святе? Більше того, у більшості сімей є традицією. Отож я на честь діда названий. Тим не менш, якщо назвати Володимир, а прізвище Зеленський якось незручно виходить. Або Володимир Путін – ну тут ще питання, що незручніше для майбутньої дитини. Тому, казус, звісно. І цей казус належить вирішувати. Ось так це наздоганяє навіть на сімейному рівні».